صفحه اصلی تقویم نمایشگاهی
درباره ما
ثبت نام
خدمات نمایشگاهی تماس با ما
   
 
« میهمان» گرامی، خوش آمدید ورود کاربران
 |
 
 

مشارکت کنندگان

1- ارتفاع مجاز جهت غرفه ­زنی و آرایش آن، 2 متر و 70 سانتیمتر (کنار دیوار) و 3 متر و 50 سانتیمتر (وسط سالن) می­باشد و میبایست حداکثر 45 روز قبل از شروع نمايشگاه نسبت به اخذ تائيديه نقشه غرفه آرائي خود از مديريت نمايشگاه اقدام نمايند. ضمنا برای ارتفاع بیشتر از حد مجاز به هیچ عنوان مجوزی صادر نگردیده و در صورت تخلف نسبت به تخریب غرفه اقدام خواهد شد.


2- در صورت اقدام به غرفه ­سازی، شرکت می­بایست طی نامه­ ای شرکت تبلیغاتی غرفه ­ساز را معرفی نماید همچنین مبلغ /10/000/000 ریال جهت تنظیف محل غرفه بطور امانی از شرکت تبلیغاتی دریافت که در صورت تحویل غرفه تنظیف شده تا 24 ساعت با نظر نمایشگاه مبلغ عودت و در صورت عدم تنظیف، ضبط نمایشگاه گردیده تا نمایشگاه اقدام به تنظیف محل غرفه نماید. تعیین میزان هزینه با نمایشگاه می­باشد.


3- غرفه ­ساز میبایست ضمن رعایت مقررات و مسائل ایمنی طراحی کامل از غرفه را جهت تائید به نمایشگاه تحویل نموده و ارائه مبلغ از بابت بیمه مسئولیت الزامی می­باشد و ضمناً مبالغ زیر جهت مسائل غرفه سازی از غرفه ساز اخذ میگردد که هیچگونه ارتباطی به وجوه پرداختی غرفه ­دار ندارد.

کف   -/10/000 ریال برای هر مترمربع از غرفه.            غرفه ­سازی  -/50/000 ریال برای هر مترمربع از غرفه.


4- برای هرگونه تغییر درغرفه ­بندی عادی هر نمایشگاه که بنا به درخواست غرفه­ گذار انجام شود هر متر مربع مبلغ /200/000 ریال اخذ خواهد گردید.


5- ورود اسپیس فریم به نمایشگاه اکیداً ممنوع بوده و اسپیس و نصب آن از طریق نمایشگاه انجام خواهد شد. جهت استفاده از اسپیس در غرفه سازی از نمایشگاه درخواست فرمائید.


6- در صورت نیاز به جرثقیل با اتحادیه جرثقیل داران توسط امور نمایشگاهی از نمایشگاه اقدام خواهد گردید و ورود هرگونه جرثقیل غیر به نمایشگاه ممنوع بوده و کالای حمل شده توسط جرثقیل ازخارج نمایشگاه فقط تا درب سالن خواهد بود.


7- تكميل هر دو قسمت فرم ثبت نام (فارسي و لاتین) الزامي است. در صورت عدم تكميل فرم، نمايشگاه هیچ مسئوليتي در قبال بروز هرگونه اشتباه درج مشخصات در کتاب نمایشگاهی نخواهد داشت.  

 

8-  مهر و امضاء بر روي فرم ثبت نام الزامي است.

 

9- ثبت نام قطعي پس از وصول هزينه غرفه بطور كامل انجام خواهد گرفت و اعلام آمادگي جهت مشاركت در نمايشگاه ايجاد هيچگونه حقي براي متقاضي نمي نمايد.

 

10- نظافت داخل غرفه ها به عهده شركت كننده است.

 

11- مسئولین غرفه میبایست 30 دقیقه قبل از شروع و پس از خاتمه ساعت کاری نمایشگاه در غرفه ­های خود حضور داشته باشند. در طول این مدت و ساعات کاری نمایشگاه امنیت داخل غرفه به عهده شرکت کننده بوده و نمایشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال امنیت داخل غرفه ­ها در طول مدت فوق نخواهد داشت.

 

12- هزینه هرگونه آسیب دیدگی و ضرر و زیان که به پانل های غرفه­ ها یا امکانات و لوازم اضافی وارد آید از شرکت کننده اخذ خواهد شد.

 

13- غرفه­ های نمایشگاهی درتاریخ های یاد شده درجدول زمانبندی، تحویل داده می­شود و مجوز غرفه ­آرایی در روز افتتاحیه نمایشگاه داده نمی­شود.

 

14- شرکت کننده حق واگذاری غرفه به غیر را، بدون اطلاع نمایشگاه ندارد.

 

15- در صورت اقدام به غرفه ­آرایی، چک تخلیه از غرفه­ آرا دریافت میگردد. بدیهی است پس از پایان نمایشگاه غرفه­ گذار موظف است تا 24 ساعت نسبت به تخلیه غرفه اقدام نمایند در غیر این صورت هزینه تخلیه غرفه از محل چک قابل دریافت خواهد بود.

 

16- هزينه غرفه از كليه مشاركت كنندگاني كه از اسم و يا مارك كارخانجات خارجی در محل غرفه خود استفاده نمايند و يا هرگونه كالا كه برروي آن نام و یا مارک خارجی نگارش شده باشد را به نمايش بگذارند، بصورت ارزي دريافت خواهد شد.

 

17- شرکت کننده مجاز به ورود و خروج کالاهای نمایشی خود در غیر ساعات یاد شده در جدول زمانبندی نمی­باشد.

 

18- پخش هرگونه اصوات بلند و ناهنجار که باعث ایجاد مزاحمت برای غرفه­ های دیگر و موجب اخلال درکار پرسنل سالن باشد، ممنوع است.

 

19- شركتهايي كه نياز به سركتيبه و غرفه بندي ندارند و يا كالاهاي آنها سنگين است، مي بايست تا 20 روز قبل از برگزاري نمايشگاه، مراتب را اعلام فرمايند. در غير اينصورت، نمايشگاه هيچ مسئوليتي در قبال غرفه و ورود كالاهاي شركت فوق را نخواهد داشت.

 

20- شرکت کنندگان مجاز به فروش کالاهای نمایشی خود به صورت پراکنده نیستند.

 

21- جهت جلوگیری از سوء استفاده افراد غیر متخصص، خواهشمند است استخدام فرد یا شرکتی جهت طراحی و دکور بندی غرفه با اطلاع قبلی نمایشگاه صورت پذیرد.

 

22- شرکت کننده میبایست میزان پوشش بیمه ای مد نظر خود را در صورت تمایل به اخذ بیمه اعلام نماید. پرداخت هزینه پوشش بیمه بعهده مشارکت کننده خواهد بود.

 

23- در صورتیکه غرفه گذار نسبت به پوشش بیمه­ای خود اقدامی ننماید،نمایشگاه دراین خصوص هیچگونه مسئولیتی را بعهده نخواهد داشت.

 

24- دريافت هرگونه لوازم و تجهيزات اضافي غرفه فقط از طريق تكميل فرم و پرداخت هزينه هاي مربوطه امكان پذير مي باشد. بديهي است پس از ثبت نام قطعي فرم لوازم اضافي غرفه ارسال خواهد شد. نمايشگاه با توجه به زمان دريافت تقاضا و امكانات باقيمانده حق قبولي و يا رد تقاضا را براي خود محفوظ مي دارد.

 

25- تحویل غرفه منوط به تسويه حساب كامل میباشد.

 

26- مشارکت کنندگان مجاز به برگزاری هرگونه مراسم مربوط به مسابقه، قرعه ­کشی، اهدای جوایز و ... در داخل غرفۀ خود نمی­ باشند، در صورت نیاز به این امر می­بایست قبلاً هماهنگی لازم را با نمایشگاه بعمل آورند.

 

تذكر مهم : در صورت انصراف از مشاركت در نمايشگاه وجوه دريافتي مسترد نخواهد شد.

 

 
اخبار
افتتاحیه
گزارش نمایشگاهی
همایش ها و سمینار
قوانین و مقررات
غرفه داران
حفاظتی و امنیتی
پیمانکاران مورد تایید
گردشگری
آثار تاریخی
هتل ها
مراکز گردشگری
مشخصات اقلیمی
پیوند ها
ufi
BIE
ایران اکسپو
وزارت بازرگانی
نمایشگاه تهران
نمایشگاه مشهد
نمایشگاه اصفهان
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نمایشگاه بین المللی تبریز می باشد.